some alt
Головна    Направлення

Направлення

Готелі та об'єкти HoReCa
Гарантування безпеки та комфорту постояльців готелів є девізом Omnitec. Кожен готель має свої індивідуальні особливості. Omnitec розробляє систему контролю доступу, що повністю відповідає розмірам конкретного готелю і його потребам.
Медичні заклади
У лікарнях та медичних центрах знаходиться велика кількість відвідувачів, є закриті для сторонніх зони і приміщення, аптечки першої медичної допомоги. Тому важливе значення має наявність безпечних систем контролю доступу з записами історії відвідувань.
Навчальні заклади
В освітніх установах, бібліотеках, студентських гуртожитках або приміщеннях загального користування контроль доступу повинен поєднувати безпеку і гнучкість, не погіршуючи зручність використання пристроїв.
Спортивні центри
Спортивні зали, SPA, фінтес-центри, театри і музеї вимагають надійної і гнучкої системи контролю доступу, яка забезпечує безперешкодний прохід авторизованим користувачам і запобігає несанкціоновані вторгнення.
Офісні приміщення
У різнопрофільних робочих приміщеннях, зонах з щільним трафіком та різним розкладом роботи необхідно контролювати, хто, коли й куди отримує доступ. Це дозволяє зберігати нормальну роботу компанії та уникати загроз її цілісності.
Громадські приміщення
Величезна кількість об'єктів, від невеликих офісів до великих міністерських установ, мають загальну потребу: гарантувати безпеку будівлі, людей і інформації за допомогою гнучкої системи, що масштабується для мінливих потреб.