some alt
Головна    Направлення   Громадські приміщення

Громадські приміщення

Одним з важливих завдань для установ є забезпечення безпеки своїх об’єктів, працівників та збереження інформації. Як у невеликих громадських юридичних консультаціях, так і у будівлях, де необхідний максимально високий рівень контролю, потрібно відстежувати, хто, коли і як входить, з тим щоб не ставити під загрозу національну безпеку. Централізована, упорядкована система Omnitec, що легко масштабується, гарантує необхідний контроль.

 

Общественные помещения

Максимальна безпека в будівлях установ та організацій

 

Централізована, оперативна і гнучка система OMNITEC дозволяє здійснювати контроль доступу із повною гарантією.

 

 

Державні, регіональні та муніципальні структури потребують комплексних, багатофункціональних та масштабованих систем контролю доступу, які адаптуються до їх поточних, усереднених та довгострокових потреб безпеки.

Зміна форми використання будівлі не повинна вимагати заміни пристроїв керування доступом, навіть якщо рівень безпеки суттєво відрізняється. Інтегрована система програмного забезпечення з універсальними пристроями, що забезпечує вільне проходження та двоступеневу ідентифікацію, гарантує цілісність та гнучкість для поточної та майбутньої систем контролю доступу.

 

Керування замиканням або розблокуванням дверей у відповідності з заздалегідь визначеним графіком, запобігання доступу в надзвичайних ситуаціях, які цього вимагають, або у випадку, коли користувачі самі відмикають або замикають двері в приміщення — такий сервіс є найціннішим для забезпечення безпеки у громадській чи державній установі без впливу на їх діяльність чи продуктивність.

Встановлення турнікетів та воріт у зонах з суворими обмеженнями доступу забезпечує прохід лише для авторизованого персоналу при постійному контролі присутності персоналу в будівлі.

 

Відповідні товари