some alt
Головна    Направлення   Медичні заклади

Медичні заклади

В закладах охорони здоров'я знаходяться медичні працівники, стаціонарні пацієнти, відвідувачі, співробітники допоміжних служб і т.д. Велика кількість людей переміщується по будівлі, в якій є зони вільного і обмеженого доступу, а також стерильні приміщення. Тут необхідний строгий контроль доступу, який в той же час гнучко і ефективно враховує різні потреби.

 

Медицинские учреждения

Функціональність і безпека в управлінні доступом

 

Лікарня, поліклініка, готель при лікарні, денний стаціонар — будь-яка установа, що відноситься до системи охорони здоров'я, потребує глобального рішення, що спрощує контроль за потоком людей і забезпечує для кожного, хто перебуває там, необхідний рівень безпеки.

 

Контроль за тим, хто і коли проходить через певні входи/виходи будівлі, входить в лікарняні палати, консультаційне відділення або офіс адміністрації, забезпечує належну безпеку пацієнтів, контроль за зберіганням товарів, обладнання та конфіденційної інформації.

 

 

Застосування різних меблевих замків дозволяє контролювати доступ у кабінети, до шаф, шухлядок, аптечок або візків для медикаментів. RFID-замки належним чином захищають ліки і обмежують доступ до документації з персональними даними та історіями хвороби пацієнтів.

Подібні об'єкти представляють собою багатостороннє і високодинамічне середовище, і оновлення облікових даних доступу має керуватися гнучко і зручно. Системний зчитувач Omnitec може сам оновлювати дозвіл протягом заданої кількості днів або місяців після ідентифікації співробітника або відвідувача в початковій точці доступу.

Відповідні товари