Головна    Новини

Новини

Запрошуємо на Міжнародний Експофорум FoReCH
02.11.2018
Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, який відбудеться 13-15 листопада за адресою: Київ, Броварський пр-т 15.   
Завжди на крок попереду
01.08.2018
Отже, здається ми знайшли рішення, що відповідає основному запиту нашого часу - як отримати найсучасніше устаткування для забезпечення контролю доступу в готелях, і при цьому максимально заощадити кошти.
Як відкрити готель без ресепшен, але зберігти повний контоль - система доступу Rent & Pass
12.07.2018
Як відомо, он-лайн бронювання готельного номера на сьогодні є найбільш популярним видом бронювання. Гість бронює номер, а по приїзду отримує права доступу на ресепшен. Але як бути, якщо: - у Вашому готелі не передбачений ресепшен - гості Вашого готелю не хотіли б перетинатися з персоналом і зберегти свою анонімність - Ви хочете здавати апартаменти подобово або на будь-який необхідний термін - Ви хотіли б здавати будинок на вихідні або на сезон Як в даному випадку зробити процес бронювання і поселення найбільш швидким і комфортним? У цьому Вам допоможе новинка від Omnitec - електронне облаштування контролю доступу Rent&Pass  
Електронні замкі Gaudi Fit In  -  найкраще рішення для реконструкції готелів
17.05.2018
Що зробити, щоб Ваш готель йшов в ногу з часом? Як зробити перебування гостей комфортнішим і в той же час посилити контроль і безпеку в готелі? Як провести реновацію і при цьому не закривати готель на реконструкцію?   Одним з інструментів для вирішення цих проблем є електронні універсальні замки-накладки Gaudi Fit In від Omnitec. Накладки сконструйовані таким чином, що можуть бути встановлені на абсолютно будь-який врізний замок.
Готельне обладнання Omnitec в унікальному готелі "Аквапарк Затока"
16.05.2018
Зовсім скоро, до початку літнього сезону в Затоці відкриє свої двері унікальний готель, мабуть єдиний у своєму роді в Україні готельний комплекс c величезним Аква Парком.
Про нас пишуть ....
13.01.2018
Ми раді повідомити, що найпопулярніше готельне видання України, журнал для власників готельного і ресторанного бізнесу "Академія гостинності", розмістив чудову статтю про нашу продукцію в 6-му новорічному номері. Стаття присвячена нашій гордості - системі електронних замків Activa
З Новим 2018 роком!
28.12.2017
Друзі! Вітаємо Вас з прийдешнім Різдвом та Новим 2018 роком! Нехай здійсняться всі Ваші мрії, втіляться в життя найсміливіші плани, нехай радість , успіх та добробут будуть Вашими супутниками в Новому році!  А ми будемо намагатися внести свій маленький внесок в Ваше процвітання 
Запрошуємо відвідати наш стенд на FoReCH 2017
19.10.2017
8-10 листопада в  ВЦ "КиївЕкспоПлаза" відбудеться головна подія України в галузі HoReCa – наймасштабніша виставка  FoReCH. Наша компанія традиційно приймає участь в цій події та запрошує Вас відвідати наш стенд.