Головна    Новини

Новини

Електронні замки Omnitec Activa в найкращому готелі Луцька
16.07.2017
У вересні цього року відкриє свої двері один з найвідоміших готелів Луцька, який має досить цікаву історію. Готель став своєрідним пам’ятником керівникові українського мандрівного театру 20-30х років ХХ століття, режисерові і акторові Олександрові Залеському та його дружині
Електронні замки Fit In в готельному комплексі "Золота Гора", Ужгород
27.04.2017
У передмісті Ужгорода (с. Барвінок) розташований чудовий чотиризірковий готельний комплекс «Золота Гора». Вже 20 років готель користується великим попитом у туристів. В основу цього успіху лягли бездоганний європейський сервіс, чудове розташування в мальовничому Закарпатському краї, щоденна злагоджена праця всієї команди готелю та особлива увага до гостей.
Система управління Activa та мобільні додатки для гостей та персоналу
16.02.2017
Як відмічають наші клієнти та партнери , компанія "Омнитек Системс" ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди йде в ногу з часом. В наші дні буму інформаційних технологій кожен з нас хоче отримувати необхідну інформацію якнайшвидше. Замість живого спілкування ми часто віддаємо перевагу листуванню, бронюємо номери, купуємо квитки онлайн і ніколи не розлучаємося зі своїми гаджетами.
Електронні замки Gaudi в унікальному апарт-готелі "Деренівська Купіль"
03.02.2017
У мальовничому передгір’ї Карпат, в урочищі Деренівка, серед чудових краєвидів народжується особлива цілюща вода, яка ще чотири століття тому прославила курорт та цю місцевість на всю Європу. Аристократи, воєначальники, купці та митці приїжджали в Деренівку, щоб відвідати купальні та напитись життєдайної води.
Електронні замки Gaudi Fit In в санаторії "Кришталевий палас"
02.02.2017
В самому центрі міста Трускавець, посеред курортного парку та поряд з центральним бюветом мінеральних вод знаходиться санаторій «Кришталевий Палац». Територія санаторію – це лісопаркова зона, площа якої становить 12 га.
Електронні замки Activa Syn в готельному комплексі "Камелот", Ужгород
01.02.2017
У 9 кілометрах від міста Ужгород лежить казкова країна - комплекс відпочинку "Камелот". Шлях до «Камелоту» у будь-яку пору року дивує розмаїттям краєвидів. Від Ужгороду він йде уздовж долини річки Вуж, однієї з найкрасивіших річок Закарпаття, в оточенні мальовничих Карпат і паркового лісу.
З Новим Роком!
27.12.2016
Дорогі друзі та партнери!   Команда "Омнітек" від всього серця вітає Вас з наступаючим 2017 роком. Нехай Новий рік принесе мир, радість, любов та достаток. Нехай мрії здійсняться, втіляться найамбіційніші плани. Щастя, здоров`я та благополуччя усім нам!
Перший готельний форум "Тур Ліга" в Білгород-Дністровському
30.11.2016
1 грудня в місті Білгород-Дністровський відбудеться по-своєму унікальний захід - перший готельний форум, який призначений тільки для власників готелів регіону. Унікальний він, передусім тим, що в цьому місті ще не проводилися аналогічні заходи.