some alt
Головна    Про компанію

Про компанію

Омнітек - українська компанія-представник іспанського підприємства Omnitec Systems SL, що працює при найбільшому заводі BTV в Іспанії. OMNITEC Systems - провідний європейський виробник обладнання для готелів, яке випускається під маркою «Omnitec».

Іспанська промислова група BTV починала свою діяльність в '60-х роках з виготовлення поштових скриньок з металу і за час існування перетворилася на найпотужнішого виробника обладнання для готелів, систем безпеки для готелів, які виготовляють на готельному підрозділі OMNITEC Hotelera заводу Omnitec системи SL. 
BTV - лідер в Іспанії з виробництва електронних систем безпеки, а також абсорбційних міні барів для готельних комплексів. 
Omnitec Hotelera (готельне підрозділ) було відкрито при заводі Omnitec системи SL в 2004-му році. 
 
Завод Omnitec Systems SL - це: 
  • власне виробництво; 
  • новітнє сучасне обладнання; 
  • удосконалення технологій виробництва; 
  • розвинена логістична мережа; 
  • обладнання високої якості; 
  • оптимальні ціни. 
 
Головною метою компанії є забезпечення високоякісного сервісу для готелів. Девіз компанії: «Повний комплекс за розумну ціну». 
Компанія Omnitec за час своєї діяльності здійснила по всьому світу більше 5000 установок обладнання на теплоходах, в закладах готелів, готелів і цим підприємство завоювало величезний успіх і довіру у клієнтів. З 2007-го року компанія працює на ринку України. 
 
Українська філія «Омнітек» - ексклюзивний постачальник обладнання для готелей та іншої продукції OMNITEC в Україні.