Головна    Продукція   Електронні шафи-ключниці

Електронні шафи-ключниці

Шафки з RFID технологією ідентифікації пропонують рішення для захисту та відстеження ключів та інших об'єктів, що охороняються. Завдяки своїй конструкції та функціям вони можуть працювати в режимі самообслуговування постійно 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

 

Безпека та контроль

Безпека та контроль

Охорона важливих об’єктів з обмеженим доступом, таких як ключі або документація, гарантується відповідним способом авторизації, а за решту відповідають шафи з RFID технологією. Попередня акредитація (отримання дозволу) забезпечує відстеження та запис переміщень кожного об'єкта.

 

Інтелектуальні шафи можуть контролювати вхід та вихід кожного ключа з допомогою спеціального програмного забезпечення. Адміністратор реєструє користувачів та надає дозвіл на доступ до ключів, а також встановлює період часу, протягом якого цей дозвіл діє.

 

Охоронятися таким способом можуть не тільки ключі, а й цінні речі, дозвіл на користування якими обмежений для конкретного персоналу.

Проведення ідентифікації та контроль за ключами, грошима та працівниками можливі віддалено. При цьому постійно проводиться аналіз збережених даних і на їх основі забезпечується відповідний рівень безпеки.

Шафи з RFID технологією можуть бути застосовані в різних місцях: у банках, державних установах та офісах, університетах, музеях, для управління орендними парками, у компаніях з парком транспортних засобів та в усіх місцях, де контроль доступу є невіддільною частиною безпеки.