some alt
Головна    Продукція   Електронні замки для шаф   Електронні замки Locker Keypad

Електронні замки Locker Keypad

 

Дані замки призначені для використання в роздягальнях спортивних залів, саун, басейнів. Вони встановлюються на шафках і дозволяють обмежувати доступ до використання шафок у роздягальнях. Дані системи можуть використовувати як готелі, так і спортивні клуби, фітнес-центри, лижні курорти. Локери можуть також бути встановлені на підприємствах на шафках персоналу.

Електронні замки Locker Keypad

Призначені для використання в роздягальнях спортивних залів, саун, басейнів. Вони встановлюються на шафках і дозволяють обмежувати доступ до використання шафок у роздягальнях.

Дані системи можуть використовувати як готелі, так і спортивні клуби, фітнес-центри, лижні курорти. Локери можуть також бути встановлені на підприємствах на шафках персоналу.

Замки працюють за кодовою системою, отже вони можуть використовуватися в спортивних та інших закладах. ОMNITEC пропонує просту, практичну і безпечну систему управління шафками за допомогою електронних замків.

Електронні замки для шафок від Omnitec є ідеальним рішенням для зберігання майна користувачів і співробітників поліклінік, спа, спортзалів, спортивних центрів, освітніх центрів, роздягалень, і так далі, а також в загальних шафах хостелів, де кожен гість дістає індивідуальний доступ до своєї шафи.

Електронний замок для шафки Locker забезпечує:

  • Швидку установку в шафках і кабінетах (з будь-якого матеріалу - дерево, листова сталь, пластмаса і так далі).
  • Використовується принцип вільної шафи (коли гість своєю картою або кодом відкриває будь-яку вільну шафу) - при цьому не потребує установку ПЗ.
  • Дизайн сучасний, простий та інтуїтивний для користувача.