some alt
Головна    Продукція   Електронні замки

Електронні замки

Пропонуємо Вашій увазі якісні електронні замки для готелів Omnitec Systems іспанського виробництва. Електронні замки від Омнітек давно є лідерами на ринку готельного обладнання. Вони користуються великим попитом в Європі і в Україні.

Електронні замки для готелів

Асортимент електронних замків Omnitec для готелів поділяється на дві основні групи: з Bluetooth і датчиками наближення для відкривання за допомогою мобільного телефону та замки з безконтактним відкриттям. Ці електронні системи дверних замків готелю виводять сервіс гостей на абсолютно новий рівень.

Електронні дверні замки для готелів з безконтактним доступом

Електронні готельні замки з Bluetooth керуються програмним забезпеченням Omnitec, додатком адміністратора та спеціальним додатком для відкриття дверей гостями. Електронні дверні замки для готелів з Bluetooth відрізняються дизайном і характеристиками.

Електронний готельний замок EVO відрізняється мінімалістичним дизайном. Електронний замок EVO об’єднує механічний замок і електронні компоненти всередині дверей, тому дизайн зовнішнього зчитувача можна налаштувати під будь-який декоративний стиль.

Електронний замок OS SLIM виділяється своїм тонким дизайном із вузькими накладками, які надають дверям і кімнаті стильності та елегантності.
Його високий технологічний рівень у поєднанні з відкриттям через Bluetooth, безконтактну картку Mifare та дистанційно в Інтернеті через шлюз робить OS SLIM одним із найбільш цікавих в готельному секторі.

Gaudi BLE — це електронний готельний замок із традиційною накладкою, призначений для встановлення на двері готельних номерів і місць загального користування. Електронний замок Fit-In BLE для готелю - це Bluetooth-версія збірного готельного замка Fit-In 2; електронний готельний замок, адаптований до існуючої механіки, здатний включати всі функції готельного замка з Bluetooth.

OS SLIM CODE: електронний готельний замок високого технологічного рівня, який у поєднанні з відкриванням через Bluetooth, безконтактну картку Mifare, цифровий код і дистанційно в Інтернеті через шлюз робить OS SLIM CODE однією з найбільш універсальних моделей у готельному секторі.

Електронний готельний замок, призначений для невеликих готелів, готелів без цілодобової стійки реєстрації, резиденцій та подібних будівель завдяки відкриття за допомогою коду, безконтактної карти та Bluetooth.

Електронний замок Rent & Pass був розроблений для встановлення на будь-які двері або модернізації існуючого замка, забезпечуючи їм комфортну та безпечну систему контролю доступу. Дозволяє гостю відкривати двері за допомогою власного смартфона, використовуючи додаток Omnitec Rent & Pass або за допомогою Bluetooth або PIN- коду

 

 

Електронні готельні замки Mifare

У асортименті безконтактних електронних замків Mifare для готелів є 2 моделі, керовані за допомогою програмного забезпечення Omnitec SmartPass і бездротового керування. Дозвіл на доступ може бути в кількох форматах: картка, брелок або браслет, а вся електроніка знаходиться у врізній частині замку.

Електронний готельний замок Gaudi поєднує в собі всі функції електронного безконтактного замка з продуманою, надійною та простою в установці конструкцією.
Fit-In — це електронний готельний замок, який можна адаптувати до ваших існуючих дверей. Оновлення механічних замків за допомогою накладки є простим і швидким.

Основні характеристики електронних замків:

  • врізний замок європейського стандарту, легко встановлюється на будь-які двері (класичні або з чвертю);
  • засувки беззвучні;
  • електронні замки витримують будь-який, навіть суворий стан довколишнього середовища, тому що виготовлені з якісної нержавіючої сталі, і їх електронні компоненти розраховані на роботу у широкому диапазоні температур;
  • замки для готелів оснащені прихованим циліндром, який дозволяє відкривати двері в екстреному випадку, а також системою антипаніки;
  • сучасні електронні замки не створюють перешкод для людей з обмеженими фізичними можливостями завдяки спеціальним візуальним та звуковим індикаторам та іншим додатковим функціям;
  • у багатьох моделях замків є електромеханічна функція конфіденційності із зовнішнім візуальним індикатором, що запобігає входу у приміщення сторонніх чи небажаних осіб;
  • сучасний електронний замок - це не просто фурнітура, зі своїм елегантним дизайном він прикрашає двері будь-якого стилю.

У великій і складній системі готельного комплексу важливо враховувати як прихід-відхід гостей, так і переміщення персоналу. Електронні замки для готелів є важливою частиною всієї системи управління і не тільки виконують функцію замикання дверей, але й стають джерелом інформації. У базі даних готелю фіксується кому і коли виписувалася картка і моменти спрацьовування електронного замка, тому у адміністрації є можливість проводити моніторинг ситуації в готелі і оперативно контролювати пересування постояльців і персоналу. І така маніпуляція, як поселення в номер без участі адміністрації, стає неможливою.

Електронні замки на двері на картках

Ці пристрої дають гостям готелю комфорт і зручність користування, адже не потрібно намагатися потрапити ключем у замкову шпарину. Також електронна система управління готельним комплексом, з якою пов'язаний електронний замок, спрощує процедуру бронювання, використання клієнтами платних послуг, надання знижок постійним клієнтам.

Наша компанія допоможе вибрати і придбати електронні готельні замки. Гарантуємо відмінну якість і доступні ціни. Електронні замки на картках фірми Omnitec забезпечать комфорт, контроль, безпеку і вишуканий стиль Вашого готелю.

Ви можете завантажити каталоги продукції: