Головна    Продукція   Електронні замки

Електронні замки

Важливим завданням у готельному сервісі є організація безпеки і збереження майна гостей. Виходячи зі свого номера або виїжджаючи з готелю у справах, вони мають бути впевнені в тому, що з їх речами, часто дорогими, нічого не трапиться.

Електронні замки для готелів

Пропонуємо Вашій увазі якісні електронні замки для готелів Omnitec Systems іспанського виробництва. Електронні замки від Омнітек давно є лідерами на ринку готельного обладнання. Вони користуються великим попитом в Європі і в Україні.

Основні характеристики електронних замків:

  • врізний замок європейського стандарту, легко встановлюється на будь-які двері (класичні або з чвертю);
  • засувки беззвучні;
  • електронні замки витримують будь-який, навіть суворий стан довколишнього середовища, тому що виготовлені з якісної нержавіючої сталі, і їх електронні компоненти розраховані на роботу у широкому диапазоні температур;
  • замки для готелів оснащені прихованим циліндром, який дозволяє відкривати двері в екстреному випадку, а також системою антипаніки;
  • сучасні електронні замки не створюють перешкод для людей з обмеженими фізичними можливостями завдяки спеціальним візуальним та звуковим індикаторам та іншим додатковим функціям;
  • у багатьох моделях замків є електромеханічна функція конфіденційності із зовнішнім візуальним індикатором, що запобігає входу у приміщення сторонніх чи небажаних осіб;
  • сучасний електронний замок - це не просто фурнітура, зі своїм елегантним дизайном він прикрашає двері будь-якого стилю.

У великій і складній системі готельного комплексу важливо враховувати як прихід-відхід гостей, так і переміщення персоналу. Електронні замки для готелів є важливою частиною всієї системи управління і не тільки виконують функцію замикання дверей, але й стають джерелом інформації. У базі даних готелю фіксується кому і коли виписувалася картка і моменти спрацьовування електронного замка, тому у адміністрації є можливість проводити моніторинг ситуації в готелі і оперативно контролювати пересування постояльців і персоналу. І така маніпуляція, як поселення в номер без участі адміністрації, стає неможливою.

Електронні замки на двері на картках

Ці пристрої дають гостям готелю комфорт і зручність користування, адже не потрібно намагатися потрапити ключем у замкову шпарину. Також електронна система управління готельним комплексом, з якою пов'язаний електронний замок, спрощує процедуру бронювання, використання клієнтами платних послуг, надання знижок постійним клієнтам.

Наша компанія допоможе вибрати і придбати електронні готельні замки. Гарантуємо відмінну якість і доступні ціни. Електронні замки на картках фірми Omnitec забезпечать комфорт, контроль, безпеку і вишуканий стиль Вашого готелю.

 

Ви можете завантажити каталоги продукції: