Головна    Продукція   Електронні замки   Gaudi SYN

Gaudi SYN

Електронні замки Gaudi SYN
Електронні замки Gaudi SYN
Електронні замки Gaudi SYN
Електронні замки Gaudi SYN
Електронні замки Gaudi SYN

Електронний замок Gaudi SYN

 

Замок є новою вдосконаленою версією найпопулярнішої моделі електронних замків Gaudi Proximity, яка вже 10 років радує користувачів відмінною якістю.

Зберігши звичний дизайн і функціонал, замок отримав найсучасніші функції - BLE і NFC зчитувач, що дозволяє відкривати замок не лише картою, але і мобільним телефоном, а також дає можливість повністю контролювати по мережі wi - fi усі пересування і дії користувачів.

До складу системи Gaudi BLE входить програмне забезпечення Gesthotel, сервер для прийому і зберігання даних, мобільний телефон зі встановленим додатком керівника, програматор карт.

Мобільний телефон управління видалено приймає інформацію з мобільних телефонів користувачів про усі операції, а також знімає аудит з кожного замку і дистанційно відправляє звіт на головний комп'ютер по мережі wi - fi.

Також на мобільний телефон можна отримати інформацію про стан батарей в замку.

Уся інформація доставляється у вигляді звітів на мобільний телефон управління і головний сервер. Персонал відкриває номери за допомогою мобільного додатка Activa Task, при цьому в реальному часі тут же вирушає інформація, про те, що покоївка або адміністратор увійшли до номера.

У додатку персонал може направити звіт на головний телефон управління і головний сервер про те, що саме вони робили в номері (наприклад - номер прибраний, номер прийнятий після виселення гостя, міні бар поповнений і так далі)

При бронюванні номера гостю вирушає поштою посилання на мобільний додаток Activa Key з доступом в конкретно заброньований для нього номер.

Додаток активізується в дату і час поселення. Таким чином, гість за допомогою мобільного додатка Activa Key може селитися в номер без звернення на ресепшн.

Інформація про поселення відображається в реальному часі на мобільному телефоні і комп'ютері.

Гість може відкривати номер і усі додаткові зони за допомогою мобільного телефону, а також розраховуватися на території готелю за допомогою телефону (усі ці функції можливі і з використанням безконтактної карти-ключа, за бажанням гостя).

Видалено можна блокувати доступ гостя або персоналу в номер, заблокувавши його в мобільному додатку, яким користувач відкриває номер

Система Activa робить повністю неможливою передачу персоналом своїх прав доступу для несанкціонований поселення

 

1. Матеріал замку - нержавіюча сталь

2. Врізний замок Euro (с антівіджимною клямкою)

3. Функція антіпаніки – вільне відкривання рігелю з внутрішньої сторони приміщення при натисканні ручки (для швидкого виходу в екстрених випадках)

4. Датчик відкритих дверей  - замок видає сигнал, якщо двері не повністю закриті. 

5. Модель існує в двох варіантах - в комплекті з врізним замком або у вигляді універсальних накладок Fit In, які встановлюються на абсолютно будь-який існуючий механічний замок (зі збереженням функції приватності і екстреного відкривання).

Це дозволяє досить швидко і з мінімумом витрат перетворити простий механічний замок, встановлений в дверях, в повноцінну он-лайн систему електронних замків. При цьому важливо відмітити, що форма, конструкція і розмір врізного замку, вже встановленого в дверях, не мають ніякого значення, накладки працюють з абсолютно будь-якою механікою, яка вже встановлена в дверях.

6.  Працює в офф-лайн і он-лайн режимі. Безпровідна он-лайн передача даних IEEE 802.15.4 - 2,4 Ghz (замки можна відкривати як стандартною картою, так і за допомогою Bluetooth або NFC (працює з iPhone і Android)

7. Гість може відкривати номер картою або телефоном. Персонал використовує телефони, на які встановлюється спеціальне мобільне застосування і усі дії персоналу автоматично по мережі wi - fi передаються на головний комп'ютер.

8. Кількість подій в замку при знятті аудиту : 5 000

9. Кількість користувачів (персонал готелю) : необмежено

10. Елементи живлення : 4 батареї AАА, з внутрішньої сторони замку, термін дії - 3-4 роки (30.000 операцій)

11. Тип пам'яті : енергонезалежна EEPROM (пам'ять в замку зберігається навіть без батарей)

12. Тип вживаних карт : ISO 15693 або ISO 14433 A/B Mifare

13.  KEY OVERRIDE : незалежний аварійний циліндр - високосекретний.

14. Світлова і звукова індикація замков- розряд батарей, функція "не турбувати", повідомлення про помилки

15.  Протипожежний сертифікат

16.  Вбудований NFC і BLE зчитувач.

 

 

Так само ми пропонуємо ...