Головна    Продукція   Готельні фени

Готельні фени

Щоб клієнт готелю відчував себе максимально комфортно, в номері має бути все необхідне для повсякденного життя. Відвідувачі готелю не повинні мати потребу в чомусь, чого не виявилося в їх номері. Тому власникам готелів важливо подбати про всі дрібниці в номерах, до яких відносяться аксесуари і фени для готелів. 

Готельні фени - це те, що так необхідно у ванній кімнаті. Адже перебування в готелі для клієнта - це часто швидкий темп трудових буднів або насичені дні відпочинку, і потрібно привести себе в порядок, витративши на це мінімум часу.

Фени для готелів Valera

Готельні фени допомагають висушити волосся швидко, тому що вони дуже потужні. Компанія Омнітек пропонує готельні фени Valera, які зарекомендували себе високою якістю і довгим терміном служби. Фени для готелів в більшості кріпляться на стіни і споживають мінімум електроенергії, при цьому зберігаючи високу потужність. Фени можуть бути оснащені розеткою для гоління, підсвічуванням, регулятором швидкості і температури, поглиначем шуму.

Готельні фени швейцарського виробництва встановлюють не тільки в готельних комплексах, а й в інших закладах, таких як басейни, аквапарки, спортивні зали.

Обладнання від Омнітек - це показник високоякісного сервісу і турботи про клієнтів, що забезпечує відмінний імідж закладу і збагачує його кращими відгуками та рекомендаціями.

Компанія Омнітек допоможе підібрати і купити готельні настінні фени, що оптимально підходять до Ваших потреб. Вибрати якісні потужні фени для готелів преміум-класу ви можете в нашому каталозі.

Ви можете завантажити каталоги продукції: