Головна    Продукція   Готельні фени

Готельні фени

Ви можете завантажити каталоги продукції:
завантажити каталог фенів Valera

Щоб клієнт готелю відчував себе максимально комфортно, в номері має бути все необхідне для повсякденного життя. Відвідувачі готелю не повинні мати потребу в чомусь, чого не виявилося в їх номері. Тому власникам готелів важливо подбати про всі дрібниці в номерах, до яких відносяться аксесуари і фени для готелів. 

 
Готельні фени - це те, що так необхідно у ванній кімнаті. Адже перебування в готелі для клієнта - це часто швидкий темп трудових буднів або насичені дні відпочинку, і потрібно привести себе в порядок, витративши на це мінімум часу. 
 
Фени для готелів допомагають висушити волосся швидко, тому що вони дуже потужні. Компанія Омнітек пропонує готельні фени Valera, які зарекомендували себе високою якістю і довгим терміном служби. Фени для готелів в більшості кріпляться на стіни і споживають мінімум електроенергії, при цьому зберігаючи високу потужність. Фени можуть бути оснащені розеткою для гоління, підсвічуванням, регулятором швидкості і температури, поглиначем шуму. 
 
Готельні фени швейцарського виробництва встановлюють не тільки в готельних комплексах, а й в інших закладах, таких як басейни, аквапарки, спортивні зали.
Обладнання від Омнітек - це показник високоякісного сервісу і турботи про клієнтів, що забезпечує відмінний імідж закладу і збагачує його кращими відгуками та рекомендаціями.
Компанія Омнітек допоможе підібрати і купити готельні настінні фени, що оптимально підходять до Ваших потреб. Вибрати якісні потужні фени для готелів преміум-класу ви можете в нашому каталозі.