Головна    Продукція   Контроль доступу та присутності   Система контролю доступу DIGIT

Система контролю доступу DIGIT

 

Система контролю доступом DIGIT - пристрій, який вміщує в собі принцип роботи RFID і Bluetooth для управління доступом в загальні зони готелю або громадської будівлі.

Система контролю доступом DIGIT

Пристрій, який поєднує в собі принцип роботи RFID і Bluetooth для управління доступом в загальні зони готелю або громадської будівлі.

Система контролю доступом зазвичай встановлюється на двері, на які неможливо встановити електронний замок або це не передбачено технічно. У такому випадку контроль здійснюється за допомогою спеціального настінного зчитувача DIGIT, який працює від безконтактної карти або смартфону (за допомогою Bluetooth).

Компактне управління доступом DIGIT об'єднане з програмним забезпеченням OSACCESS і працює одночасно з безконтактними картами Mifare і Bluetooth за допомогою смартфону з додатком UPKEY.

Пристрій розроблений для використання в готелях або громадських приміщеннях, щоб забезпечити доступ до загальних зон, таких як:

  • Ліфти.
  • Спортзали, спа.
  • Ресторани.
  • Конференц-зали.
  • Головний вхід в готель (ресепшен).

Настінний зчитувач доступу і блок управління інтегровані в єдиний, легко встановлюваний пристрій зі здатністю зробити запис 5,000 подій.

Прилад має спеціальне гумове покриття для зовнішнього використання в будь-якому середовищі.