some alt
Головна    Продукція   Міні бари

Міні бари

Міні бари для готелів

Міні бари є невід'ємним сервісом як для сучасних готельних комплексів, так і для скромних готелів. У цих невеликих холодильниках зазвичай зберігаються напої для гостей готелю.

Види міні-барів для готелів Omnitec

Omnitec Systems пропонує цілий ряд міні-барів для готелів з різними технологіями охолодження для адаптації до місць установки.

Абсорбційний міні-бар для готелю

Абсорбційний міні-бар для готелю є традиційним рішенням для готелів, що пропонує гостям максимальний рівень обслуговування завдяки безшумній, ефективній системі з низьким енергоспоживанням.

Термоабсорбційний міні-бар для готелю

Термоабсорбційний мінібар для готелю 100% безшумний, без рухомих частин і без вентиляторів в системі охолодження. Термоабсорбційні мінібари використовують екологічну технологію без фреонів, що досягає рівня енергоефективності A+.

Компресорний міні-бар для готелю

Технологічний прогрес і вдосконалення нових компресорів призвели до того, що міні-бари з компресорною технологією все більше поширюються в готелях, яким потрібна висока потужність охолодження. Ця система досягає енергоефективності A++ з рівнем звуку, непомітним на відстані понад 1 м від міні-бару, і можливістю програмування його роботи для вимкнення під час відпочинку гостя, усуваючи шуми та непотрібне споживання енергії.

Сфери застосування

Ці компактні і зручні міні холодильники найбільше вигідні готельєрам і є дуже комфортною послугою для постояльців готелів.

Відвідувачі в будь-який час можуть вгамувати спрагу, випити просто води або соку або взяти з міні бара, що стоїть прямо у номері, слабоалкогольний напій, і з цим проханням не потрібно нікуди звертатися. Зазвичай людина, що знімає номер, додатково оплачує вартість продуктів з міні-бару, і часто вона навіть перевищує вартість самого номера, однак, витрати на придбання та установку міні бару швидко окупаються, і цей сервіс приносить власникам готелів непоганий прибуток. Міні бари для готелів можуть бути навіть вигіднішими, ніж кафе.

Наявність міні-бару в номері сприяє підвищенню комфорту гостей і якості їх обслуговування. Таким чином у постояльців формується позитивне враження про перебування в цьому готелі, а її власники отримують стабільний дохід.

Крім готелів, ці міні холодильники ідеально підійдуть для освітніх закладів, офісів, медичних центрів та клінік.

Міні бари для готелів мають привабливі характеристики та переваги:

  • Готельні міні-бари зазвичай забезпечені абсорбційною холодильною машиною, яка своєчасно видаляє зайве тепло і підтримує заданий температурний режим. Охолоджуючим засобом є аміак, який взаємодіє з абсорбентом - водою.
  • Міні бари працюють абсолютно безшумно.
  • Міні-бари для готелів споживають мінімум електроенергії, що позитивно відбивається на рахунках на оплату комунальних послуг.
  • Міні бари для готелів компактні, без проблем монтуються в меблі, мають спеціальну конструкцію елементів для кріплення, завдяки чому дверцята міні бару відкриваються одночасно з дверцятами меблів.
  • Моделі міні барів Omnitec оснащені регулятором температури, мають підсвічування, багато моделей зі скляними дверцятами, а також є замок, який контролює їх відкривання.

Мінібари - це істотна перевага для всіх готельних комплексів, але мало забезпечити наявність міні бару в номері, важливо ще подбати про асортимент напоїв в ньому і його поповнення. Міні-бари від Омнітек допоможуть створити комфортну обстановку в номері Вашого готелю і принесуть більше позитивних відгуків відвідувачів.

Ми пропонуємо якісний холодильник міні бар купити в Києві за доступною ціною з гарантією до 5 років.

Ви можете завантажити каталоги продукції: