Головна    Продукція   Мобільні готельні додатки

Мобільні готельні додатки

Ви можете завантажити каталоги продукції:
Завантажити каталог Hoteza

Hoteza Mobile – мобільний готельний додаток розроблений для підвищення ефективності спілкування з гостями.

Продукт всього за декілька секунд завантажується на смартфон і дозволяє гостю легко і швидко користуватися всіма сервісами готелю без звернення на ресепшн. Додаток може також встановлюватися на планшети (як особисті планшети гостей, так і планшети, встановлені в номерах).

За допомогою додатка готель у декілька разів збільшує продажі внутрішніх сервісів . Одним дотиком гість може замовити будь-яку послугу: таксі, вечерю в номер, чашку кави, прибирання номера або поповнення мінібару. 

Зручний інтерфейс брендується відповідно до фірмового стилю готелю і включає інформаційні розділи спеціальні застосування, розклад авіарейсів, можливість управляти кондиціонером в номері, замовляти обслуговування в номер, відправляти повідомлення на ресепшн, отримувати виписку по рахунку і інші необхідні мандрівникові дані, особливо, якщо це бізнес-поїздка

Hoteza Mobile створює переваги для всіх: гість отримує новий вражаючий досвід від перебування в готелі, а готель набуває потужного інструменту по управлінню роботою персоналу і комунікацією з гостем. Гість може легко встановити Hoteza Mobile, використовуючи магазин додатків, послилання у вітальному повідомленні готелю, смс або використовуючи qr-код.

Гість обов'язково зробить це, вибравши найбільш зручний спосіб!