Головна    Продукція   Програмне забезпечення   Система управління Activa

Система управління Activa

Система управління Activa

 

Максимальна продуктивність і ефективність для готелів, гостей і співробітників.

Найбезпечніша безпровідна технологія у світі, яка за допомогою мобільного додатка Activa від OMNITEC приведе Ваш готель в новий вимір, де про блоки управління, кабелі, сервери і з'єднувачі можна забути.

Система управления Activa

Максимальна продуктивність і ефективність для готелів, гостей і співробітників.

Найбезпечніша безпровідна технологія у світі, яка за допомогою мобільного додатка Activa від OMNITEC приведе Ваш готель в новий вимір, де про блоки управління, кабелі, сервери і з'єднувачі можна забути.

У системи управління ACTIVA і електронного замку ACTIVA SYN є два функціональні мобільні додатки, які дозволяють отримати максимальну віддачу від системи і для готелю і для гостя. Ці два додатки призначені окремо для використання гостями і співробітниками (Activa task App - для персоналу і Activa key App для гостей)

NFC (взаємодія ближнього поля)

OMNITEC є першим виробником у світі, який реалізував реальний досвід NFC - єдиної повністю безпечної технології, яку можуть використати смартфони. Співробітники і клієнти можуть безпосередньо отримати на свої смартфони права доступу, список необхідних завдань, звіти про виконання цих завдань і так далі, що піднімає рівень безпеки і контролю в готелі на небачений до цього рівень.

BLE (bluethooth, система низького споживання енергії)

У вигляді альтернативи для усіх тих гостей, у яких немає NFC на їх смартфоні, ACTIVA також, дозволяє електронному замку ACTIVA SYN управлятися через BLE (блютуз). BLE забезпечує безпеку, простоту і дуже низьке споживання, і є додатковим коштом комунікації для системи Activa. БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ'ЯЗОК (IEEE 802.15.4 - 2,4 ГГц) Внутрішня бездротова мережа в готелі є безпечною і недоступною третім сторонам і дозволяє контролювати в реальному часі усі пересування і дії персоналу і гостей, а також програмування і контроль замків, перевірку статусу батареї і управління дозволами доступу для різних користувачів . Включає IEEE 802.15.4 - бездротова технологія на 2.4 ГГц для для роботи у бездротовому он-лайн режимі.

Гості можуть користуватися мобільним додатком Activa Key, який встановлюється на їх власні смартфони. Це застосування дозволяє автоматичну реєстрацію і прямий доступ до кімнати після підтвердження доступу, таким чином, при поселенні гостю немає необхідності проходити реєстрацію на ресепшен. Досить, щоб смарфон був устаткований системою NFC або BLE (блютуз).

Додаток доступний в магазинах додатків IOS і Android.

Встановити додаток

Додаток Activa Task був створений для використання внутрішнім і зовнішнім персоналом готелю. Загальні операції, такі як ініціалізація замків, звіт про контрольний журнал, перевірка статусу батареї, зміна плану доступу, екстрені відкривання замків, і так далі можливі тепер з використанням смартфону або планшета, на якому встановлений додаток.

Ще одним інноваційним аспектом є управління дозволами доступу, пов'язаними з певними завданнями. Співробітник отримує завдання на свій смартфон, а також право доступу в те або інше приміщення, а потім, по мірі виконання завдання, звітує про її виконання. Уся ця інформація передається і зберігається на головному комп'ютері в реальному часі, що дозволяє здійснювати 100% контроль над усіма діями персоналу. Ця функція є абсолютно унікальною розробкою Omnitec.