Головна    Продукція   Система управління та енергозбереження   Система управління Activa

Система управління Activa

Система управління та енергозбереження Система управління Activa
Система управління та енергозбереження Система управління Activa
Система управління та енергозбереження Система управління Activa

Максимальна продуктивність і ефективність для готелів, гостей і співробітників.

Найбезпечніша безпровідна технологія у світі, яка за допомогою мобільного додатка Activa від OMNITEC приведе Ваш готель в новий вимір, де про блоки управління, кабелі, сервери і з'єднувачі можна забути.

У системи управління ACTIVA і електронного замку ACTIVA SYN є два функціональні мобільні додатки, які дозволяють отримати максимальну віддачу від системи і для готелю і для гостя. Ці два додатки призначені окремо для використання гостями і співробітниками (Activa task App - для персоналу і Activa key App для гостей)

 

NFC (взаємодія ближнього поля)

OMNITEC є першим виробником у світі, який реалізував реальний досвід NFC - єдиної повністю безпечної технології, яку можуть використати смартфони. Співробітники і клієнти можуть безпосередньо отримати на свої смартфони права доступу, список необхідних завдань, звіти про виконання цих завдань і так далі, що піднімає рівень безпеки і контролю в готелі на небачений до цього рівень.

 

BLE (bluethooth, система низького споживання енергії)

У вигляді альтернативи для усіх тих гостей, у яких немає NFC на їх смартфоні, ACTIVA також, дозволяє електронному замку ACTIVA SYN управлятися через BLE (блютуз). BLE забезпечує безпеку, простоту і дуже низьке споживання, і є додатковим коштом комунікації для системи Activa. БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ'ЯЗОК (IEEE 802.15.4 - 2,4 ГГц) Внутрішня бездротова мережа в готелі є безпечною і недоступною третім сторонам і дозволяє контролювати в реальному часі усі пересування і дії персоналу і гостей, а також програмування і контроль замків, перевірку статусу батареї і управління дозволами доступу для різних користувачів . Включає IEEE 802.15.4 - бездротова технологія на 2.4 ГГц для для роботи у бездротовому он-лайн режимі.

 

Гості можуть користуватися мобільним додатком Activa Key, який встановлюється на їх власні смартфони. Це застосування дозволяє автоматичну реєстрацію і прямий доступ до кімнати після підтвердження доступу, таким чином, при поселенні гостю немає необхідності проходити реєстрацію на ресепшен. Досить, щоб смарфон був устаткований системою NFC або BLE (блютуз).

Додаток доступний в магазинах додатків IOS і Android.

Встановити додаток

Додаток Activa Task був створений для використання внутрішнім і зовнішнім персоналом готелю. Загальні операції, такі як ініціалізація замків, звіт про контрольний журнал, перевірка статусу батареї, зміна плану доступу, екстрені відкривання замків, і так далі можливі тепер з використанням смартфону або планшета, на якому встановлений додаток.

Ще одним інноваційним аспектом є управління дозволами доступу, пов'язаними з певними завданнями. Співробітник отримує завдання на свій смартфон, а також право доступу в те або інше приміщення, а потім, по мірі виконання завдання, звітує про її виконання. Уся ця інформація передається і зберігається на головному комп'ютері в реальному часі, що дозволяє здійснювати 100% контроль над усіма діями персоналу. Ця функція є абсолютно унікальною розробкою Omnitec.

Так само ми пропонуємо ...