Головна    Продукція   Система управління та енергозбереження   Система управління Smartpass

Система управління Smartpass

Система управління та енергозбереження Система управління Smartpass
Ви можете завантажити каталоги продукції:
Завантажити каталог Електронні замки

Компанія OMNITEC розробила нову платформу управління усіма електронними облаштуваннями готелю - систему SMARTPASS.

Платформа дозволяє управляти електронними замками, энергосберігаючими кишенями, настінними зчитувачами, локерами для шаф в роздягальнях і навіть деякими моделями сейфів.

Контроль і управління усіма утройствами здійснюється за допомогою безконтактного переносного пристрою, що значно спрощує процес.

Технологія ідентифікації MIFARE PROXIMITY (13.56 Mhz)

Електронні замки Omnitec використовують систему ідентифікації Mifare 13,56 Мгц, яка є найбільш поширеною у всьому світі і в той же час однією з найнадійніших, а також здатною легко інтегруватися з іншими системами управління готельною сферою. При цьому носієм інформації і одночасно ключем може бути як карта, так і боаслет або брелок, за допомогою яких гість зможе відкрити свій номер, шафу в роздягальні, потрапити у будь-яку зону, куди гостю дозволений доступ, а також цей носій може служити і засобом оплати послуг

 

Пргораммное забезпечення Smartpass

Smartpass є комплексним програмним забезпеченням, широко відомим у всьому світі і охоплює різні сфери діяльності, але найбільш широке застосування має система контролю і управління Smartpass в готелі:

- Працює з ОС Windows, iOS, Android і т.д.

- 100 %% сумісно з усіма PMS, присутніми на ринку (Fidelio, Libra, Shelter, Fishka Soft, Superhotel і так далі, інтеграція з будь-якими новими готельними програмами)

- Резервна база даних MySQL, зберігається на сервері OMNITEC, що набагато збільшує безпеку і прискорює видалений безпечний доступ для технічної допомоги.

-Для готелів від 1 до 100000 кімнат

- З метою безпеки програма сама генерує ідентифікаційний код для кожного готелю, що унеможливлює використання картки, створеної в іншому готелі

- Має різні рівні доступу до програми з різним переліком можливостей.

- Управляє доступом в номери, доп. зони; дозволяє користування сейфом, паркінгом, басейном, ліфтом

- Контролює пересування і доступ персоналу і гостей

- Поселення гостей, бронювання номерів.

 - Зберігання резервних копій - що дозволяє робити поселення навіть у разі раптових проблем з комп'ютером

пція Хостел - для спільного використання кімнат різними гостями, з незалежною реєстрацією і датою від'їзду

- Опція Мотель - можливість робити поселення не лише на добу і більше, але і на годину або декілька годин

- Прямий доступ з програми до сайту видаленої технічної допомоги

- Revalidator - система підтвердження повноважень. Карта персоналу або гостя може бути активна певний період часу (день, година), після закінчення цього часу карта перестає працювати і необхідно підтвердити повноваження, щоб активувати її дію. Карта активується автоматично при проходженні через певні зони, в яких встановлені спеціальні пристрої (наприклад, турнікет), де одночасно підтверджуються повноваження, і подовжується доступ. Це дозволяє в автоматичному режимі обмежити доступ небажаним відвідувачам або персоналу. Ця система значно збільшує рівень безпеки.

 

Система SIMPLEX Це система спеціальних мастер-карт, дозволяє робити поселення без комп'ютера і програмного забезпечення.

Так само ми пропонуємо ...