some alt
Головна    Направлення   Навчальні заклади

Навчальні заклади

В університетах, школах, бібліотеках та студентських гуртожитках кожен день знаходиться багато людей, і велика частина з них - діти та підлітки. Перед закладами освіти стоїть завдання ретельно спланувати свою систему контролю доступу. Для безпеки людей, збереження обладнання та інших об'єктів потрібна ефективна і гнучка система без вузьких місць або тісних проходів.

 

Учебные заведения

Контроль доступу в закладах освіти

 

Для гарантування належного рівня безпеки людей, об'єктів і речей потрібна ефективна і гнучка система, яка не створює заторів в завантажених точках проходу.

 

У таких закладах, як школи, де обстановка складна і мінлива, потрібно провести авторизацію доступу багатьох користувачів за короткий час. Дозвіл на вхід кожному користувачеві, що видається на короткий проміжок часу, оновлюється при проведенні картки через зчитувач при проходженні основного пункту пропуску. Така система значно підвищує безпеку об'єкта. Це оновлення доступу робиться під час проходу і запобігає скупченість в приміщеннях закладу.

 

Для таких критичних приміщень, як класи і аудиторії, потрібні замки, які можуть бути відкриті і/або закриті в заданому проміжку часу, які дають дозвіл зайти в клас в інший час тільки авторизованому персоналу, і які ведуть запис всіх входів. Можливість відкрити клас тільки в присутності відповідального персоналу гарантує збереження навчального обладнання і особистих речей студентів.

 

У приміщенні можуть бути об'єкти різного рівня безпеки: наприклад, вхідні двері, аварійний вихід, шафи для навчальних матеріалів, особисті шафки для студентів, шафи для важливої документації, аптечка першої допомоги. Omnitec пропонує рішення для кожного з них із застосуванням спеціальних пристроїв, керованих централізованим програмним забезпеченням.

 

 

Відповідні товари