some alt
Головна    Направлення   Офісні приміщення

Офісні приміщення

В управлінні офісною будівлею є складні завдання: контроль доступу в будівлю тільки авторизованого персоналу, контроль входу/виходу в зонах з обмеженим доступом, а також контроль використання закритої інформації, з тим щоб захистити інфраструктуру компанії.

 

Офісні приміщення

Система контролю доступу до робочих місць

 

OMNITEC пропонує ручні зчитувачі в поєднанні з різними електромеханічними пристроями, системи контролю доступу та інші рішення для обладнання робочих приміщень.

 

Настінні зчитувачі в комбінації з різними електромеханічними пристроями утворюють першу лінію контролю і управління доступом до зовнішнього периметру об'єктів (наприклад, огородження, шлагбауми, двері).

Електронні замки, циліндрові замки, турнікети і пропускні системи забезпечують високий рівень захисту, необхідний при вході безпосередньо в будівлю.

 

 

Електронні та циліндрові замки для вхідних дверей, турнікети або пропускні системи гарантують високий рівень захисту, необхідний при прямому доступі до будівлі.

Всередині будівлі мають бути визначені списки доступу до різних об'єктів. Можливими прикладами є обмеження використання ліфтів, використання особистих або загальних шафок, дозвіл доступу в різні приміщення, привілеї використання загальних приміщень.

Обмеження доступу до об'єкта в певний час або вільне проходження або використання в робочий час - це деякі з функцій, які забезпечують замки Omnitec.

Відповідні товари