Головна    Новини

Новини

Безконтактні технології: сьогодення і майбутнє для готелів пост-ковід
17.11.2020
Виникнення пандемії COVID - 19 змінило весь наш світ, змусивши компанії адаптуватися до нових вимог соціального дистанціювання. На щастя, останні досягнення в диджитализации і безконтактні технології дозволяють готелям гарантувати максимальну безпеку для своїх клієнтів. 
Self check-in кіоск як інструмент нової реальності
09.05.2020
- соціальне дистанціювання - уникнення скупчення людей та черг на ресепшен  - заощадження часу гостя - скорочення кількості персоналу в готелі  - особливості сучасних гостей покоління Z і Альфа (автономність, незалежність, мінімізація особистих контактів)  Усе це виклики нової реальності, до яких мають бути готові готелі. Великою мірою допоможе вирішити ці питання обладнання Omnitec, а саме електронні системи доступу і кіоски самостійної реєстрації
Галузі застосування електронних замків Omnitec
01.05.2020
Впровадження хмарних технологій у функціонал електронних замків  Omnitec істотно розширило сферу застосування нашої продукції. Отже, розглянемо в яких сферах замки Omnitecможуть бути корисні. - готелі  - хостели - апарт готелі  - приватні апартаменти - офісні центри - коворкінги  
Компанія Omnitec Systems на International Hospitality Conference
14.02.2020
З радістю повідомляємо, що в 2020 році компанія Omnitec Systems знову вистуапє в якості партнера International Hospitality Conference. Подія традиційно відбудеться 29 лютого 2020 році в готелі Intercontinental Kyiv. Наша компанія є представником іспанської фабрики Omnitec Systems SL , яка спеціалізується на виробництві готельного обладнання. Ексклюзивні поставки обладнання в Україну, високоякісне виконання та втілення найсучасніших розробок Omnitec підніме Ваш готель на ше одну сходинку! В асортименті компанії Omnitec Systems новітні системи електронних замків, готельні системи контролю доступу, міні бари, сейфи та багато іншого З технологіями Omnitec комфорт та безпека готелю завжди під Вашим контролем!
Омнітек - партнер International Hospitality Conference 2019 
10.02.2019
Шановні друзі! З радістю повідомляємо, що компанія Омнітек Системс виступить партнером однієї з найбільш значущих подій в сфері гостинності  International Hospitality Conference 2019  , яка відбудеться 23 лютого в готелі  Intercontinental Kiev .
З Новим роком!!!
27.12.2018
Шановні колеги!  Щиро вітаємо Вас з прийдешніми святами! Нехай новий 2019 рік принесе Вам радість, достаток, втілення всіх Ваших мрій та планів.
Запрошуємо на Міжнародний Експофорум FoReCH
02.11.2018
Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, який відбудеться 13-15 листопада за адресою: Київ, Броварський пр-т 15.   
Завжди на крок попереду
01.08.2018
Отже, здається ми знайшли рішення, що відповідає основному запиту нашого часу - як отримати найсучасніше устаткування для забезпечення контролю доступу в готелях, і при цьому максимально заощадити кошти.