Головна    Новини

Новини

Електронні замкі Gaudi Fit In  -  найкраще рішення для реконструкції готелів
17.05.2018
Що зробити, щоб Ваш готель йшов в ногу з часом? Як зробити перебування гостей комфортнішим і в той же час посилити контроль і безпеку в готелі? Як провести реновацію і при цьому не закривати готель на реконструкцію?   Одним з інструментів для вирішення цих проблем є електронні універсальні замки-накладки Gaudi Fit In від Omnitec. Накладки сконструйовані таким чином, що можуть бути встановлені на абсолютно будь-який врізний замок.
Готельне обладнання Omnitec в унікальному готелі "Аквапарк Затока"
16.05.2018
Зовсім скоро, до початку літнього сезону в Затоці відкриє свої двері унікальний готель, мабуть єдиний у своєму роді в Україні готельний комплекс c величезним Аква Парком.
Про нас пишуть ....
13.01.2018
Ми раді повідомити, що найпопулярніше готельне видання України, журнал для власників готельного і ресторанного бізнесу "Академія гостинності", розмістив чудову статтю про нашу продукцію в 6-му новорічному номері. Стаття присвячена нашій гордості - системі електронних замків Activa
З Новим 2018 роком!
28.12.2017
Друзі! Вітаємо Вас з прийдешнім Різдвом та Новим 2018 роком! Нехай здійсняться всі Ваші мрії, втіляться в життя найсміливіші плани, нехай радість , успіх та добробут будуть Вашими супутниками в Новому році!  А ми будемо намагатися внести свій маленький внесок в Ваше процвітання 
Запрошуємо відвідати наш стенд на FoReCH 2017
19.10.2017
8-10 листопада в  ВЦ "КиївЕкспоПлаза" відбудеться головна подія України в галузі HoReCa – наймасштабніша виставка  FoReCH. Наша компанія традиційно приймає участь в цій події та запрошує Вас відвідати наш стенд.    
Нова розробка - електронний замок Gaudi SYN
05.10.2017
Іспанський виробник готельного устаткування Omnitec Systems SL ніколи не зупиняється на досягнутому. Зовсім нещодавно ми презентували унікальну розробку - електронний замок Activa SYN. Це унікальний замок, в якому уся електроніка знаходиться у врізній частині, і який здатний працювати в он-лайн режимі, використовуючи мережу wi - fi.
Міні бари Omnitec Pure 40 в готелі Aloft Kiev
01.10.2017
В грудні 2017 очікується знакова подія для готельного ринку України. Саме в цьому місяці заплановано відкриття готелю Aloft Kiev, що належить мережі Starwood Hotels & Resorts Worldwide (яка до речі зовсім нещодавно стала частиною Marriott International).
Міні бари та сейфи Omnitec в готелі IL Decameron Clubhouse Odessa
23.08.2017
У серпні 2017 року в Одесі відкрився абсолютно унікальний клубний готель IL Decameron. Готель дійсно унікальний у всьому. Це і своєрідний італійський стиль, це і клубний формат, що надає гостям одночасно і можливість повноцінного відпочинку і плідної роботи, це і по-справжньому домашній і в той же час вишуканий затишок номерів