some alt
Головна    Продукція   Електронні замки   Електронний замок Gaudi BLE

Електронний замок Gaudi BLE

 

Gaudi BLE - замок є новою вдосконаленою версією найпопулярнішої моделі електронних замків Gaudi Proximity, яка вже 10 років радує користувачів відмінною якістю.

Зберігши звичний дизайн і функціонал, замок отримав найсучасніші функції - BLE і NFC зчитувач, що дозволяє відкривати замок не лише картою, але і мобільним телефоном, а також дає можливість повністю контролювати по мережі wi - fi усі пересування і дії користувачів.

Електронний замок Gaudi BLE

Замок є новою вдосконаленою версією найпопулярнішої моделі електронних замків Gaudi Proximity, яка вже 10 років радує користувачів відмінною якістю.

Зберігши звичний дизайн і функціонал, замок отримав найсучасніші функції - BLE і NFC зчитувач, що дозволяє відкривати замок не лише картою, але і мобільним телефоном, а також дає можливість повністю контролювати по мережі wi - fi усі пересування і дії користувачів. Використання wi-fi шлюзу дозволяє дистанційно керувати замком та видстежувати всі відкривання замку, знаходячись в будь-якому кутку світу.

Замок є частиною онлайн системи  OSACCESS (за допомогою онлайн шлюза Ви маєте можливість керувати замком та отримувати інформацію про всі відкривання, знаходячись в будь-якому кутку світу)

Мобільний додаток UPKEY дозваляє відкривати замок за допомогою мобільного телефону, а також дистанційно керувати замком, отримувати всю інформацію про пересування в готелі безпосередньо на мобільний телефон. 

Також на мобільний телефон можна отримати інформацію про стан батарей в замку.

При бронюванні номера гостю вирушає поштою посилання на мобільний додаток UPKEY з доступом в конкретно заброньований для нього номер.

Додаток активізується в дату і час поселення. Таким чином, гість за допомогою мобільного додатка UPKEY може селитися в номер без звернення на ресепшн.

Інформація про поселення відображається в реальному часі на мобільному телефоні і комп'ютері.

Гість може відкривати номер і усі додаткові зони за допомогою мобільного телефону, а також розраховуватися на території готелю за допомогою телефону (усі ці функції можливі і з використанням безконтактної карти-ключа, за бажанням гостя).

Видалено можна блокувати доступ гостя або персоналу в номер або навпаки - дистанційно відкрити номер, отримати на телефон інформацію про технічнийстан замку тощо.

Система OSACCESS робить повністю неможливою передачу персоналом своїх прав доступу для несанкціонований поселення

 

Основні характеристики:

 • Матеріал замку - нержавіюча сталь.
 • Врізний замок Euro (с антівіджимною клямкою).
 • Функція антіпаніки – вільне відкривання рігелю з внутрішньої сторони приміщення при натисканні ручки (для швидкого виходу в екстрених випадках).
 • Датчик відкритих дверей  - замок видає сигнал, якщо двері не повністю закриті.
 • Модель існує в двох варіантах - в комплекті з врізним замком або у вигляді універсальних накладок Fit In, які встановлюються на абсолютно будь-який існуючий механічний замок (зі збереженням функції приватності і екстреного відкривання).
  Це дозволяє досить швидко і з мінімумом витрат перетворити простий механічний замок, встановлений в дверях, в повноцінну он-лайн систему електронних замків. При цьому важливо відмітити, що форма, конструкція і розмір врізного замку, вже встановленого в дверях, не мають ніякого значення, накладки працюють з абсолютно будь-якою механікою, яка вже встановлена в дверях.
 • Працює в офф-лайн і он-лайн режимі. Безпровідна он-лайн передача даних IEEE 802.15.4 - 2,4 Ghz (замки можна відкривати як стандартною картою, так і за допомогою Bluetooth або NFC (працює з iPhone і Android).
 • Гість може відкривати номер картою або телефоном. 
 • Кількість подій в замку при знятті аудиту: необмежено
 • Кількість користувачів (персонал готелю): необмежено.
 • Елементи живлення: 4 батареї AАА, з внутрішньої сторони замку, термін дії - 3-4 роки (30.000 операцій).
 • Тип пам'яті: енергонезалежна EEPROM (пам'ять в замку зберігається навіть без батарей).
 • Тип вживаних карт: ISO 15693 або ISO 14433 A/B Mifare.
 • KEY OVERRIDE: незалежний аварійний циліндр - високосекретний.
 • Світлова і звукова індикація замков- розряд батарей, функція "не турбувати", повідомлення про помилки.
 • Протипожежний сертифікат.
 • Вбудований NFC і BLE зчитувач.