some alt
Головна    Продукція   Контроль доступу та присутності   Система контролю присутності EVO

Система контролю присутності EVO

 

Багатофункціональний термінал контролю присутності EVO надає нові стандарти в записі контролю робочого часу і присутності, збору даних і управління доступом. Його дизайн надає безліч можливостей, наприклад, розміщення логотипу готелю на клавіатурі і виконання її в різних колірних варіантах.

Багатофункціональний термінал контролю присутності EVO

Надає нові стандарти в записі контролю робочого часу і присутності, збору даних і управління доступом.

Його дизайн надає безліч можливостей, наприклад, розміщення логотипу готелю на клавіатурі і виконання її в різних колірних варіантах.

Використання облаштувань контролю присутності EVO при контролі робочого часу персоналу збільшує рівень ефективності в HR, оскільки співробітники можуть безпосередньо перевірити особисту інформацію, таку як роботу у свята або наднормовий час.

Термінал EVO базується на інтегрованій системі, обладнаній останньою технологією для швидкої передачі даних і точного запису в програмному забезпеченні тайм-менеджмента.

Система управління даними дозволяє робити запис, розрахунки і аналіз в реальному часі. Гарантовано 100 % якість достовірності даних, зареєстрованих в системі, оскільки інфорація записується он-лайн, безпосередньо в момент реєстрації події.

EVO може бути інтегрований у будь-яке IT- рішення завдяки інтеграції пристрою з доступними інструментами комунікації.

EVO забезпечує запис і реєстрацію дій усіх користувачів максимально для 8 дверей.