Головна    Продукція   Програмне забезпечення

Програмне забезпечення

OS ACCESS об'єднує управління та контроль авторизації доступу на єдиній платформі, яка є основою інтегрованого плану доступу для кожного об'єкта.

Адаптована платформа до потреб замовника є одним з основних компонентів OS ACCESS. Платформа адаптується до об'єкту поступово, залежно від розміру плану доступу, різноманітності встановлених пристроїв і профілів користувачів. Його масштабованість означає, що він може бути змінений в майбутньому залежно від вимог замовника. Таким чином, клієнт обробляє тільки функціональні можливості, необхідні для його об'єкту, щоб він міг зосередитися на своєму заздалегідь встановленому плані доступу і оптимізувати свою повсякденну роботу. Розроблена для роботи в хмарі за допомогою веб-браузеру, OS ACCESS також пропонує настільну версію для локальної мережі.

Інтегроване управління доступом

Інтегроване управління доступом

Omnitec пропонує два функціональних застосунки, встановлення яких дозволяє отримати максимальні результати як для готелю, так і для гостя. Додатки використовуються залежно від типу об'єкту розміщення - UPKEY для готелів і Rent&Pass для апартаментів і апарт готелів.

 

Пристосовуваність до потреб замовника є одним з принципів OS ACCESS. Платформа адаптується до об'єкта поетапно, залежно від обсягу плану доступу, набору встановлених пристроїв та профілів користувачів. Її масштабованість означає, що вона може бути модифікована в майбутньому залежно від вимог замовника. Таким чином, користувач керує лише функціями, необхідними для його об'єкта, що дає можливість вдосконалювати установки плану доступу та оптимізувати щоденну роботу системи.

Широкий спектр електронних пристроїв дає можливість контролювати та перевіряти проходження через зовнішні та внутрішні двері, доступ до приміщень, наприклад, відкриття службових кімнат та комор, та присутність користувачів.

 

APP UPKEY

UpKey  перетворює смартфон не тільки на ключ доступу, але й на дистанційний пункт керування  для установки, обслуговування і  управління првами доступу.. 

Поєднання програмного забезпечення Os Access, додатку UpKey і шлюзів надає готелю безліч можливостей в управлінні планом доступу, як особисто, так і видалено, і забезпечує негайну відповідь за будь-яких обставин. 

 

 

 

APP RENT & PASS

Додаток OMNITEC Rent & Pass розроблений для управління доступом в усіх установах, яким не потрібно серверне програмне забезпечення, таке як Os Access або SmartPass, із-за їх розміру. Невеликі готелі, готелі без цілодобової стойки реєстрації, апартаменти, бутик-отели і так далі.

Ви знайдете інструмент управління і обслуговування в Rent & Pass, який краще всього підходить для вашого бізнесу; пропонує видалене управління із смартфону або планшета.

Ви можете завантажити каталоги продукції: