Головна    Продукція   Програмне забезпечення

Програмне забезпечення

OS ACCESS об'єднує управління та контроль авторизації доступу на єдиній платформі, яка є основою інтегрованого плану доступу для кожного об'єкта.

 

Інтегроване управління доступом

Інтегроване управління доступом

Omnitec пропонує два функціональних застосунки, встановлення яких дозволяє отримати максимальні результати як для готелю, так і для гостя. Ці дві програми відрізняються типом користувача: клієнти готелю користуються ACTIVA KEY APP, а готель та його співробітники - ACTIVA TASKS APP

 

Пристосовуваність до потреб замовника є одним з принципів OS ACCESS. Платформа адаптується до об'єкта поетапно, залежно від обсягу плану доступу, набору встановлених пристроїв та профілів користувачів. Її масштабованість означає, що вона може бути модифікована в майбутньому залежно від вимог замовника. Таким чином, користувач керує лише функціями, необхідними для його об'єкта, що дає можливість вдосконалювати установки плану доступу та оптимізувати щоденну роботу системи.

Широкий спектр електронних пристроїв дає можливість контролювати та перевіряти проходження через зовнішні та внутрішні двері, доступ до приміщень, наприклад, відкриття службових кімнат та комор, та присутність користувачів.

 

APP ACTIVA KEY

Додаток ACTIVA KEY, встановлений в смартфонах гостей готелю, дозволяє їм автоматично реєструватися і входити в номери після підтвердження їх облікових даних доступу через смартфон.

ACTIVA KEY APP дозволяє постояльцям відкривати готельні електронні замки SYN за допомогою функції NFC (Activa Key NFC) і Bluetooth (ACTIVA KEY BLE), доступні в APP Store IOS і Android.

Підтвердження бронювання> Автоматична реєстрація> Доступ до облікових записів> Доступ в номер

 

 

APP ACTIVA TASK

Програма ACTIVA TASKS була розроблена для використання як внутрішнім, так і зовнішнім персоналом готелю. Для проведення таких поширених операцій, як ініціалізація готельних електронних замків, записи аудиту, перевірка стану акумулятора, зміна плану доступу, аварійні відкриття тощо, можна просто підносити смартфон або планшет з функцією NFC до замків Activa.

Іншим інноваційним аспектом є керування правами доступу в залежності від конкретних завданнь. Ці завдання надходять на смартфон працівника, і після завершення зазначеного завдання права доступу закінчуються, і система звітує про виконання.

Ви можете завантажити каталоги продукції: