some alt
Головна    Продукція   Сейфи для готелів

Сейфи для готелів

Сейфи для готелів

Готельні електронні сейфи - це насамперед показник якісного сервісу і турботи про безпеку гостей готельного закладу. Адже престижний готель повинен відповідати за комфорт відвідувачів, а також за збереження і безпеку їх речей.

Зустрічається готелі, в номери яких встановлюють побутові сейфи, але їх не слід експлуатувати в подібних закладах. Сейфи для готелів відрізняються за специфічними характеристиками і мають ряд функцій, зручних для користування персоналом та клієнтами готелю.

Omnitec пропонує широкий спектр сейфів: від найпростішого та найекономнішого електронного готельного сейфа до сейфа, оснащеного найсучаснішими електронними системами безпеки. Наш асортимент готельних сейфів складається з 5 електронних систем, 3 форматів відкривання та 7 розмірів, адаптованих до всіх типів приміщень і готельних меблів.

Сейф EXO для готелю дає вам додаткову зручність, оскільки його можна відкрити за допомогою смартфона, безконтактної картки або особистого цифрового коду. Одноразовий довільний майстер-код значно підвищує рівень безпеки готелю.

Готельний сейф Protect включає передові технологічні функції для готелів з найвищими стандартами безпеки. У стандартній комплектації він оснащений великою петлею для відкривання на 180 градусів, щоб запобігти пошкодженню під час розміщення товарів у готельному сейфі або їх вилучення з нього.

Supra — це високоефективний готельний сейф, яким власник може легко керувати; гумова клавіатура з підсвічуванням полегшує роботу в умовах слабкого освітлення.

Safeguard M-Plus представляє полівалентність з точки зору готельних сейфів і забезпечує баланс безпеки, функцій і зручності, який найбільше вимагається користувачами готельних сейфів.

Готельний сейф Safeguard гарантує безпеку речей ваших гостей без значних інвестицій готелю. Простий і практичний готельний сейф Safeguard можна налаштувати, наприклад, для оренди та електропостачання.

Формати відкриття дверей

 1. Фронтальні двері: це найпоширеніший формат встановлення сейфів у готелях. Бічна петля утримує двері готельного сейфу, які відкриваються як у стандартному форматі відкривання, так і на 110°. Можливість відкриття готельного сейфа під кутом 110° мінімізує ризик пошкодження великих речей, таких як портативний комп’ютер, під час їх вставлення та виймання з сейфа. 
 2. Розсувна шухляда: відкривання готельного сейфа за допомогою висувного висувного контейнера таким же чином, як відкривається шухляда. Після відкриття готельного сейфа вхідні двері та контейнер сейфа переміщуються горизонтально, щоб гість готелю міг залишити речі, які підлягають охороні. Такий формат готельних сейфів користується великою популярністю в мережах готелів, які встановлюють сейф в письмових столах і в нижній частині допоміжних меблів. 
 3. Верхнє відкриття: Omnitec виготовляє готельні сейфи Avant з верхнім відкриванням різних розмірів. Основна відмінність цього готельного сейфа полягає в тому, що отвір знаходиться на верхній кришці сейфа. Щоб відкрити готельний сейф, коли його розблоковано електронним способом, кришка обертається на задній петлі, а два гідравлічні поршні утримують кришку сейфа відкритою, щоб гості могли зручно розмістити свої речі всередині. Завдяки своїй конструкції ця модель використовується для готельних сейфів, вбудованих у столи, з кришкою на висоті стільниці, а також для сейфів, захованих у ящиках або в нижній частині вбудованих шаф. 

Основні розміри готельних сейфів: Standard, Pad, Laptop 15, Laptop 17, Folder, Avant 15 і Avant 17. Цифри «15» і «17» у назві розміру вказують на місткість сейфа для ноутбука з діагоналлю 15 і 17 дюймів відповідно.

Переваги електронних сейфів для готелів

Завдяки своїй функціональності, готельні сейфи мають багато переваг:

 • широкий асортимент сейфів, великий вибір розмірів (легко вибрати сейф для будь-яких потреб);
 • лицьова панель сейфа з доступною і зрозумілою інструкцією експлуатації;
 • наявність майстер-ключа для швидкого відкривання;
 • наявність майстер-коду, який дозволяє відкривати сейфи персоналу закладу, якщо клієнт забув код;
 • блокування, яке захищає від підбору коду сторонніми особистостями;
 • дисплей, що показує помилки і коди, які неправильно вводилися;
 • кріплення до будь-яких меблів, що забезпечує збереження сейфа для готелів.

Сейфи для готелів зручні в експлуатації завдяки дверцятам, які відкриваються на 180 градусів. Сейфи обладнані внутрішнім підсвічуванням, а також їх можна укомплектувати всередині розетками (це зручно, якщо гостям необхідно підзарядити дорогу техніку і піти з номера).

Сейфи для готелів запрограмовані так, що вони мають всю інформацію про дати, часу і кодах, які вводилися. Це дозволяє запобігти ситуації крадіжок або вирішити спірні питання про експлуатацію сейфа.

Готельні електронні сейфи від Omnitec виготовляються під будь-який дизайн інтер'єру і легко монтуються в меблі.

Наші електронні сейфи забезпечують безпеку і надійне збереження цінних речей, документів, техніки гостей готелю.

Основні характеристиками:

 • стандартний або компактний розмір сейфа;
 • енергозбереження;
 • установка коду з 4 або 6 цифр;
 • можливість підзарядки техніки через внутрішні розетки в сейфах;
 • безпеку особистих речей і техніки.

Електронні сейфи для готелів дають можливість відвідувачам готельного комплексу спокійно відпочивати або проводити час у відрядженні, не турбуючись про свої особисті цінних речах. Сейф в номері готелю показує престиж закладу і вищий рівень внутрішнього сервісу.

Компанія Омнітек допоможе підібрати и купити сейфи готельні, електронні сейфи для готельного закладу будь-якого типу, в залежності від побажань замовника. Вибрати сейфи для готелів можна в нашому каталозі.

Ви можете завантажити каталоги продукції: