some alt
Головна    Продукція   Система енергозбереження та комфорту   Cистема енергозбереження Smart Dual

Cистема енергозбереження Smart Dual

 

Компанія Omnitec Systems SL пішла далі інших в питанні економії енергоспоживання в номерах готелів, створивши нову модель енергозберігаючої кишені - SMART DUAL. Дана енергозберігаюча кишеня має 2-ма реле, до кожного з яких ви можете підключити ті чи інші електроприлади. Робиться це не просто так, а з метою додаткової економії.

Компанія Omnitec Systems SL пішла далі інших в питанні економії енергоспоживання в номерах готелів, створивши нову модель енергозберігаючої кишені - Smart. Дана енергозберігаюча кишеня має 2 реле, до кожного з яких ви можете підключити ті чи інші електроприлади. Робиться це не просто так, а з метою додаткової економії.

Завдяки нашим пристроям енергозбереження, з'являється можливість додаткової економії електроенергії в номерах під час відсутності в них гостей, а також під час відвідування номера персоналом. Наявність енергозберігаючих кишень економить понад 50% електроенергії.

Пристрій енергозбереження Smart Dual

Працює тільки від картки гостя, забезпеченого 2-ма реле.

Енергозберігаючий пристрій дозволяє розмежувати доступ персоналу і гостей до електроприладів.

Таким чином при використанні своєї карти, покоївка, наприклад, має право користуватися тільки розетками і світлом. А гість всіма електроприладами в номері (кондиціонером, телевізором, і т.д.).

Основні характеристики:

  • 2 реле.
  • Потужність 12А + 8А.
  • Світлова індикація.
  • Розмежування доступу персоналу та гостей до електроприладів.