some alt
Головна    Направлення   Готелі та об'єкти HoReCa

Готелі та об'єкти HoReCa

Більш ніж 10 000 готелів запровадили різні системи та пристрої Omnitec, щоб гарантувати високий рівень безпеки, зручності та комфорту для своїх клиентів.

 

Hotels and hospitality

Спокій для постояльців готелю

 

Системи контролю доступу для готелів и готельного сектору. Більше 10 тисяч готелів запровадили рішення для контролю доступу від Omnitec Systems.

 

Захист доступу в номери важливий для готельного бізнесу. Впевненість у безпеці, яку хоче мати клієнт готелю, надається за допомогою електронних замків, що зчитують зашифровані облікові дані безконтактним способом з пластикової картки або з використанням Bluetooth через смартфон.

 

Системи контролю доступу для готелів и готельного сектору

Контроль та керування доступом у готельні номери, в зони загального користування, в гаражі та закриті зони готелю, а також контроль основних входів/виходів, що ведеться з однієї точки та інтегрований із системою керування готелем (PMS) — все це реалізується з допомогою обладнання від компанії Omnitec.

Сейф у номері готелю покращує відчуття захищеності та комфорту у постояльців та забезпечує впевненість у збереженні речей на час відсутності їх власників.

 

Наявність холодного напою чи закуски в номері в потрібний момент покращує настрій гостя і робить його перебування в готелі приємнішим і комфортнішим.

Зменшення витрат є важливою задачею для кожного бізнесу. Правильне розміщення датчиків та економайзерів скорочує споживання електроенергії до 60%, не погіршуючи якість обслуговування, що сприймається клієнтом.

 

Контроль та керування доступом у готельні номери

 

Відповідні товари