Головна    Продукція   Контроль доступу та присутності   Система контролю доступу у готелі Compact

Система контролю доступу у готелі Compact

 

Компанія Omnitec пропонує зручні та надійні готельні системи контролю доступу, що підвищують рівень безпеки користувачів і контролю переміщень гостей і персоналу. Вони прості в установці і мають можливість отримання додаткового функціоналу в режимі он-лайн.

Настінний зчитувач Compact (контроль доступу) - ідеальне рішення для тих загальних зон готелю, куди ви хочете обмежити доступ гостей або персоналу, де установка електронного замку не можлива (наприклад, при нестандартних дверях - скляних, розсувних і так далі).

Контроль доступу для готелів Compact

Компанія Omnitec пропонує зручні та надійні готельні системи контролю доступу, що підвищують рівень безпеки користувачів і контролю переміщень гостей і персоналу. Вони прості в установці і мають можливість отримання додаткового функціоналу в режимі он-лайн.

Контроль доступу для готелів Compact - сучасна надійна, компактна, проста в установці і експлуатації система. Пристрій складається з зчитувача карт MiFare і керуючого блоку.

Настінний зчитувач Compact - ідеальне рішення для тих загальних зон готелю, де бажано обмежити доступ гостей або персоналу, але де установка електронного замка неможлива (наприклад, при наявності нестандартних дверей - скляних, розсувних і т.д.).

Пристрій зчитування має два корпуси: зовнішній пластиковий з приємною на дотик гумовою клавіатурою, внутрішній металевий корпус захищає внутрішні електронні елементи і запобігає несанкціоноване втручання в їх роботу.

Блок управління віддалений від пристрою, що зчитує і розміщується в зоні, контрольованій адміністратором готелю. Це дає додатковий ступінь безпеки, і сторонні особи не зможуть вплинути на роботу контролю доступу.

Блок управління здатний обслуговувати до 4 зчитувачів карт, має вбудовану батарею живлення на 12 вольт, що забезпечує безперервну роботу при відключенні електроживлення. Настінний зчитувач для контролю доступу об'єднаний з усіма замками одним програмним забезпеченням SMARTPASS і дозволяє здійснювати повний контроль всіх точок. Такий пристрій може працювати з 512 користувачами і реєструвати до 2000 подій. У разі збою в роботі мережі або переривання зв'язку з сервером, використовується внутрішня пам'ять, що зберігає інформацію про права доступу користувачів, що дозволяє продовжувати роботу системи контролю доступу в готелі в режимі офлайн.

Модель Compact задумана і розроблена для здійснення контролю доступу в такі загальні зони готелю, як ліфт, спа, спортзал, ресторан, паркінг, конференц-зал, входи в готель (головний і службовий входи) та ін. Ті, у кого немає доступу, можуть скористатися кнопкою дзвінка, що викликає персонал готелю.

Настінний зчитувач контролю доступу володіє  властивостями для будь-якої погоди, в ньому є прокладка, що виключає проникнення в середину вологи і захищає електронні компоненти. Таким чином його можна встановлювати як всередині, так і зовні будівлі.

Array