Головна    Новини

Новини

У передмісті Ужгорода (с. Барвінок) розташований чудовий чотиризірковий готельний комплекс «Золота Гора». Вже 20 років готель користується великим попитом у туристів. В основу цього успіху лягли бездоганний європейський сервіс, чудове розташування в мальовничому Закарпатському краї, щоденна злагоджена праця всієї команди готелю та особлива увага до гостей.
детальніше →
Як відмічають наші клієнти та партнери , компанія "Омнитек Системс" ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди йде в ногу з часом. В наші дні буму інформаційних технологій кожен з нас хоче отримувати необхідну інформацію якнайшвидше. Замість живого спілкування ми часто віддаємо перевагу листуванню, бронюємо номери, купуємо квитки онлайн і ніколи не розлучаємося зі своїми гаджетами.
детальніше →
У мальовничому передгір’ї Карпат, в урочищі Деренівка, серед чудових краєвидів народжується особлива цілюща вода, яка ще чотири століття тому прославила курорт та цю місцевість на всю Європу. Аристократи, воєначальники, купці та митці приїжджали в Деренівку, щоб відвідати купальні та напитись життєдайної води.
детальніше →
В самому центрі міста Трускавець, посеред курортного парку та поряд з центральним бюветом мінеральних вод знаходиться санаторій «Кришталевий Палац». Територія санаторію – це лісопаркова зона, площа якої становить 12 га.
детальніше →
У 9 кілометрах від міста Ужгород лежить казкова країна - комплекс відпочинку "Камелот". Шлях до «Камелоту» у будь-яку пору року дивує розмаїттям краєвидів. Від Ужгороду він йде уздовж долини річки Вуж, однієї з найкрасивіших річок Закарпаття, в оточенні мальовничих Карпат і паркового лісу.
детальніше →
Дорогі друзі та партнери!   Команда "Омнітек" від всього серця вітає Вас з наступаючим 2017 роком. Нехай Новий рік принесе мир, радість, любов та достаток. Нехай мрії здійсняться, втіляться найамбіційніші плани. Щастя, здоров`я та благополуччя усім нам!
детальніше →
1 грудня в місті Білгород-Дністровський відбудеться по-своєму унікальний захід - перший готельний форум, який призначений тільки для власників готелів регіону. Унікальний він, передусім тим, що в цьому місті ще не проводилися аналогічні заходи.
детальніше →
Ми з радістю відмічаємо тенденцію удосконалення, яка останнім часом простежується у багатьох готелях України. Радує, що готелі з більш ніж піввіковою історією, поступово переходять на нові технології, намагаються йти в ногу з часом, щоб надавати гостям максимальний сервіс. Ми дуже пишаємося тим, що одним з таких готелів став легендарний готель "Україна", який знаходиться в самому центрі Києва
детальніше →