some alt
Головна    Направлення   Спортивні центри

Спортивні центри

Баланс між безпекою та комфортом є основою правильно розробленої системи контролю доступу, яка гарантує неушкодженість людей та об'єктів і пропонує відвідувачам зручність використання. Для цих умов Omnitec пропонує високоефективні пристрої, здатні запобігти збоям системи у завантажені періоди.

 

Спортивные центры

Створення безпеки під час дозвілля та занять спортом

 

Для таких умов та обстановки Omnitec пропонує високоефективні пристрої, здатні запобігти збоям системи у періоди навантаження.

 

Впровадження систем контролю доступу в спортивних або розважальних центрах загалом відповідає платній послузі. Керування дозволами для певної кількості відвідувань або на певний період часу є основною концепцією таких центрів, хоча існують установи, що вимагають більшого рівня контролю.

 

 

Оплативши право доступу або використання об’єктів, відвідувачі також можуть бути зацікавленими і готовими оплачувати додаткові послуги, як-от виділення шафок, доступ до VIP-зони на стадіоні або на VIP-заняття в фітнес-центрі. Такі фактори бізнесу вимагають централізованого керування обліковими даними для різних приміщень об'єкта з наданням клієнтові унікального ідентифікаційного коду. Наявність потужної та гнучкої системи контролю доступу спрощує вирішення внутрішніх завдань та покращує якість обслуговування клієнтів, підтримуючи належний рівень безпеки та запобігаючи несанкціонованим доступам.

У спортивних залах, SPA, на стадіонах, у театрах, музеях та парках розваг виникають пікові навантаження на входах, з якими можуть справитися лише пристрої, які швидко зчитують облікові дані, з використанням найсучасніших та найбезпечніших бездротових технологій.

Відповідні товари