Головна    Продукція

Продукція

Електронні замки photo

Електронні замки для готелів - це сучасні системи безпеки в готельних закладах. Завдяки електронним замкам будь-які пересування гостей та персоналу готелю можна відстежити, що убезпечить відвідувачів від можливих небажаних спроб проникнути в номер.

Замки оснащені функцією антипаніки і циліндром для екстреного відкривання. Спеціальний пристрій дозволяє зчитувати з усіх замків 1000 подій (відкривання, спроби відчинень, відкривання механічним ключем).

Електронні циліндри photo

Система електронних циліндрів X - clusive є унікальним і дуже зручним рішенням для готелів або офісів, у разі, коли установка електронного замку неможлива із-за матеріалу або конструкції дверей.

Електронний циліндр легко встановлюється в європрофіль (замість старого механічного циліндра), що дозволяє замінити ключову систему на електронну в лічені хвилини, абсолютно без якого-небудь додаткового фрезерування.

Система енергозбереження та комфорту photo

Системи енергозбереження та комфорту - це сучасні системи, що дозволяють керувати всіма процесами роботи готелю. Спеціальне програмне забезпечення розроблене для зручного функціонування всіх елементів готельного комплексу економить ресурси і повністю контролює діяльність і роботу закладу.

Системи енергозбереження дають можливість користуватися електроприладами в залежності від запрограмованого доступу - для гостей і персоналу готелю індивідуально. Ліфтовий контролер дозволяє обмежити доступ до певних поверхів для гостей та персоналу. Системи контролю доступу дають можливість за допомогою спеціальної карти користуватися додатковими послугами готельного комплексу: паркінг, басейн, спортзал та інше.

Сейфи для готелів photo

Готельні сейфи - це обладнання для безпечного зберігання цінних речей відвідувачів готелю, важлива частина кожного престижного закладу. Гості можуть бути спокійними і проводити час у діловій поїздці або відпустці з упевненістю, що їх цінності, гроші, техніка будуть у безпеці.

Сейфи для готелів встановлюються в кожному номері престижних готельних комплексів. У нашому каталозі можна вибрати сейф, який підійде під будь-який дизайн інтер'єру, легко монтується в меблі і має різний набір функцій. Ми допоможемо вибрати електронні сейфи для готелів, враховуючи специфіку кожного закладу і номерів у ньому.

Міні бари photo

Міні бари для готелів - важливий елемент внутрішнього сервісу закладу. Готельні міні-бари - це компактні холодильники для зберігання напоїв. Ними обов'язково повинні бути укомплектовані номери 4-х і 5-ти зіркових готелів.

Міні бар - не тільки предмет інтер'єру, але і хороше джерело доходу. У готелі практично кожен відвідувач користується міні-баром в номері і це часто набагато вигідніше, ніж кафе при готелі.

Турнікети й системи доступу photo

Пристрої для проходу пішоходів, такі як шлагбауми, ворота та турнікети, для забезпечення повного контролю доступу до об’єктів.

Контроль доступу кожного користувача

При впровадженні системи керування доступом пішоходів необхідно провести компетентний аналіз різних зон, груп доступу, графіка використання ключів, рівнів доступу для всіх користувачів і оцінити прохідність приміщення або ділянки.

Готельні фени photo

Професійні готельні фени швейцарського виробництва, які пропонує компанія Омнітек, використовують не лише то для готельних номерів, а й для басейнів, спортивних залів і подібних закладів.

Готельні фени - потужні і в той же час компактні пристрої, які кріпляться на стіну у ванній кімнаті. Гості готелю безсумнівно оцінять наявність фену в номері, так як це - важливий аксесуар для створення комфорту.

Аксесуари для готельних номерів photo

Власникам готелів слід подбати про повний комфорт і приємне проведення часу для гостей в номерах їхніх закладів. Гості готелю повинні відчувати себе, як вдома. Для цього кожен номер готелю укомплектовують якісними аксесуарами і необхідними дрібницями.

Аксесуари для ванних кімнат (фени для готелів, урни) прекрасно доповнять інтер'єр і створять хороше враження про сервіс. Фени для готелів - це компактні економічні пристрої, які кріпляться на стіну. Аксесуари для кімнат готелю (наприклад, підноси) зручні у використанні і мають гарний дизайн.

Кіоск самостійної реєстрації photo

Self check-in кіоск - компактний автономний пристрій, який дозволяє гостю самостійно реєструватися в готелі, виконувати оплату та отримувати ключ-картку від номера. При цьому готель може повністю відмовитись від ресепшен. 

Програмне забезпечення photo

OS ACCESS об'єднує управління та контроль авторизації доступу на єдиній платформі, яка є основою інтегрованого плану доступу для кожного об'єкта.