some alt
Головна    Новини   Електронні замки Omnitec в готелі "Україна", м. Київ

Електронні замки Omnitec в готелі "Україна", м. Київ

Електронні замки Omnitec в готелі "Україна", м. Київ

Ми з радістю відмічаємо тенденцію удосконалення, яка останнім часом простежується у багатьох готелях України.

Радує, що готелі з більш ніж піввіковою історією, поступово переходять на нові технології, намагаються йти в ногу з часом, щоб надавати гостям максимальний сервіс.

Ми дуже пишаємося тим, що одним з таких готелів став легендарний готель "Україна", який знаходиться в самому центрі Києва

Готель " Україна" - 16-поверховий четырехзвездочный готель в Києві на вулиці Інститутській, 4. Свого часу готель був найвищою будівлею Києва і другим (після Будинку проектів в Харкові) на території України. На місці готелю раніше розміщувався хмарочос Гинзбурга (до1928 роки був найвищою будівлею на території УРСР). Під час війни будівля постраждала і згодом була зруйнована.

Готель почали будувати в 1954 році у рамках післявоєнної реконструкції Хрещатику. Офіційне відкриття готелю відбулося 28 вересня 1961 року.

У готелі кілька років тому пройшов ремонт, а зараз готель приступив до реконструкції номерів і замінив механічні замки електронними системами.

Ми дуже раді, що готель вибрав саме електронні універсальні накладки Omnitec Gaudi Fit In, які дозволили готелю не міняти дверей в номерах і встановити електронні накладки прямо на механічні врізні замки, якими вже користувався готель.