Електронні замки Gaudi Fit In Code BLE

Gaudi Fit In Code BLE

Gaudi FIt In Code BLE - замок є новою вдосконаленою версією електронних замків Gaudi Fit In BLE   

Зберігши звичний дизайн і функціонал, замок отримав найсучасніші функції - BLE і NFC зчитувач, що дозволяє відкривати замок не лише картою, але і мобільним телефоном, а також дає можливість повністю контролювати по мережі wi - fi усі пересування і дії користувачів.

Головним оновленням цієї моделі є присутність клавіатури на замку, що дозволяєвідкривати замок не тільки карткою чи телефоном, але і за допомогою цифрового коду.

Електронний замок Gaudi Fit In Code BLE

Gaudi FIt In Code BLE - замок є новою вдосконаленою версією електронних замків Gaudi Fit In BLE   

Зберігши звичний дизайн і функціонал, замок отримав найсучасніші функції - BLE і NFC зчитувач, що дозволяє відкривати замок не лише картою, але і мобільним телефоном, а також дає можливість повністю контролювати по мережі wi - fi усі пересування і дії користувачів.

Використання wi-fi шлюзу дозволяє дистанційно керувати замком та видстежувати всі відкривання замку, знаходячись в будь-якому кутку світу.

Замок є частиною онлайн системи  OSACCESS (за допомогою онлайн шлюза Ви маєте можливість керувати замком та отримувати інформацію про всі відкривання, знаходячись в будь-якому кутку світу)

Мобільний додаток UPKEY дозваляє відкривати замок за допомогою мобільного телефону, а також дистанційно керувати замком, отримувати всю інформацію про пересування в готелі безпосередньо на мобільний телефон. 

Також на мобільний телефон можна отримати інформацію про стан батарей в замку.

При бронюванні номера гостю вирушає поштою посилання на мобільний додаток UPKEY з доступом в конкретно заброньований для нього номер.

Додаток активізується в дату і час поселення. Таким чином, гість за допомогою мобільного додатка UPKEY може селитися в номер без звернення на ресепшн.

Інформація про поселення відображається в реальному часі на мобільному телефоні і комп'ютері.

Гість може відкривати номер і усі додаткові зони за допомогою мобільного телефону, а також розраховуватися на території готелю за допомогою телефону (усі ці функції можливі і з використанням безконтактної карти-ключа, за бажанням гостя).

Видалено можна блокувати доступ гостя або персоналу в номер або навпаки - дистанційно відкрити номер, отримати на телефон інформацію про технічнийстан замку тощо.

Система OSACCESS робить повністю неможливою передачу персоналом своїх прав доступу для несанкціонований поселення

Основна відмінність цієї моделі - наявність цифрового коду. Код генерується в програмному забезпеченні та в мобільному додатку і надсилається гостю. Ця функція може бути дуже корисною для готелів, в яких відсутній ресепшен. Замість картки гість отримує мобільний ключ або код з певним правом доступу. 

Потрапляючи до готелю гість може одразу відкривати свій номер кодом або телефоном, при цьому вся інформація про пересування гостя приходить на мобільний додаток керуючого, який може при необхідності заблокувати гостя, або подовжіті його проживання

 

Основні характеристики:

 • Матеріал замку - нержавіюча сталь.
 • Універсальна накладка - монтується на будь-який врізний замок.
 • Це дозволяє досить швидко і з мінімумом витрат перетворити простий механічний замок, встановлений в дверях, в повноцінну он-лайн систему електронних замків. При цьому важливо відмітити, що форма, конструкція і розмір врізного замку, вже встановленого в дверях, не мають ніякого значення, накладки працюють з абсолютно будь-якою механікою, яка вже встановлена в дверях.
 • Функція антіпаніки – вільне відкривання рігелю з внутрішньої сторони приміщення при натисканні ручки (для швидкого виходу в екстрених випадках).
 • Спеціальна всепогодна клавіатура - стійка до вологи та образивних матеріалів
 • Працює в офф-лайн і он-лайн режимі. Безпровідна он-лайн передача даних IEEE 802.15.4 - 2,4 Ghz (замки можна відкривати як стандартною картою, так і за допомогою Bluetooth або NFC (працює з iPhone і Android).
 • Гість може відкривати номер картою, телефоном або кодом. 
 • Кількість подій в замку при знятті аудиту: необмежено
 • Кількість користувачів (персонал готелю): необмежено.
 • Елементи живлення: 4 батареї AАА, з внутрішньої сторони замку, термін дії - 3-4 роки (30.000 операцій).
 • Тип пам'яті: енергонезалежна EEPROM (пам'ять в замку зберігається навіть без батарей).
 • Тип вживаних карт: ISO 15693 або ISO 14433 A/B Mifare.
 • KEY OVERRIDE: незалежний аварійний циліндр - високосекретний.
 • Світлова і звукова індикація замков- розряд батарей, функція "не турбувати", повідомлення про помилки.
 • Протипожежний сертифікат.
 • Вбудований NFC і BLE зчитувач.