some alt

Сейф Protect Folder

 

Protect Folder - нова топова модель в лінійці сейфів Omnitec.

Сейф Protect Folder створений з використанням самих передових технологій, що забезпечують максимальну безпеку і контроль. Завдяки новітнім технологіям сейф устаткований новітніми готельними функціями, що забезпечують абсолютну безпеку.

Особливістю цієї моделі є її зручна конструкція - висувні двері встановлені на спеціальних рейках та сейф відкривається як ящик столу, тому його можна монтувати, наприклад, в письмовий стіл готелю. Користуватися таким сейфом значно зручніше.

Сейф Protect Folder

Нова топова модель в лінійці сейфів Omnitec.

Сейф Protect Folder створений з використанням самих передових технологій, що забезпечують максимальну безпеку і контроль. Завдяки новітнім технологіям сейф устаткований новітніми готельними функціями, що забезпечують абсолютну безпеку.

Особливістю цієї моделі є її зручна конструкція - висувні двері встановлені на спеціальних рейках та сейф відкривається як ящик столу, тому його можна монтувати наприклад в письмовий стіл готелю. Користуватися таким сейфом значно зручніше.

Сейф Protect Folder дозволяє вам просто і ефективно, в електронному вигляді управляти рівнем безпеки, який ви пропонуєте гостям. Також в электроннром режимі ви можете визначати чи буде використання сейфа платним або безкоштовним.

Сейф виготовлений з вуглецевої сталі, має моторизоване відкривання за допомогою коду, оснащений дисплеєм і доступний в одному типорозмірі

Розмір:

Основні характеристики:

 • Моторизоване відкривання дверці за допомогою коду від 4 до 6 символів (при введенні коду двері сейфа виїжджають автоматично).
 • Можливість зняття аудиту (200 подій) за допомогою програмного забезпечення, принтера або переносного пристрою.
 • Екстрене відкривання забезпечується за допомогою:
 1. Випадкового Х-Master кода, який генерується за допомогою спеціального Е-Master програмного забезпечення (поставляється разом з сейфами), і який діє тільки впродовж 15 хвилин.
 2. Он-лайн Блютуз-контроля за допомогою системи Вi-кода, який збільшує рівень безпеки. Блютуз-контроль дозволяє відкрити сейф навіть при сівших батарейках.
 3. Майстер-ключа (прихований циліндр).
 4. Майстер-кода
 • Екстрене відкривання з програмованим часом затримки відкривання до 10 хвилин (в цілях безпеки).
 • Шрифт Брейля на клавіатурі, супроводжуваний акустичними сигналами для людей з обмеженними можливостями.
 • Внутрішнє LED підсвічування з низьким споживанням електроенергії.
 • Енергонезалежна пам'ять EEPROM, зберігаюча пам'ять сейфа без необхідності підключення до батарей (тобто при зміні батарей або при батареях, що сіли, пам'ять сейфа збережеться).
 • Термін служби батареєю Duracell 3-3,5 року (23 000 - 25 000 відкривань) - при щоденному використанні.
 • Гарантія 5 років.

 

Опціональні характеристики:

 • Активація платного використання сейфа:
 1. Програмне забезпечення Е-rent - дозволяє забезпечити управління сейфом (дозвіл використати його в платному/ безкоштовному режимі) шляхом активації коду, створеного в програмному забезпеченні.
 2. Спеціальний замок, що дозволяє активувати платне використання.
 • Можливість установки розетки в сейфі.
 • Вбудований блок живлення, що дозволяє обійтися без використання батарей (включається в розетку).
 • Можливість виготовити сейф по розмірах замовника і в необхідному кольорі.