Головна    Продукція   Система енергозбереження та комфорту   Система енергозбереження Wireless

Система енергозбереження Wireless

 

Безпровідні енергозбережні пристрої існують в різних варіаціях та інтегровані в єдину систему з датчиками руху, присутності, датчиками відкритого вікна і дверей.Безпровідні моделі застосовуються у разі установки електронної системи замків, яка працює в он-лайн режимі і відчиняються не лише картою, але і мобільним телефоном, розумним годинником і так далі.

Безпровідні енергозбережні пристрої існують в різних варіаціях та інтегрировані в єдину систему з датчиками руху, присутності, датчиками відкритого вікна і дверей. Безпровідні моделі застосовуються у разі установки електронної системи замків, яка працює в он-лайн режимі і відчиняються не лише картою, але і мобільним телефоном, розумним годинником і так далі.

У разі, якщо замок відкривається за допомогою мобільного телефону, браслета, брелка, розумного годинника, використання карти стає не потрібним і не доцільним.

Проте питання збереження і економії енергії залишається актуальним. Саме для цих цілей створені енергозбережні кишені Wireless.

Датчик руху виявляє, якщо є хто-небудь в кімнаті і, за допомогою безпровідних технологій, управляє енергетичною кишенею, яка у свою чергу включає світло, кондиціонер та інші електро прилади в номері. Максимальний рівень ефективності досягається також, якщо окрім цього встановлений датчик дверей або відкритого вікна, що  дозволяє також автоматично відключати кондиціонер при відкритому вікні.

Енергозбережне облаштування Wireless

Існує в двох виконаннях - стандартний настінний варіант і прихований DIN.

Настінна модель також дозволяє використання карт MiFare, таким чином при необхідності гість може вставити карту в кишеню, а якщо при відкритті номера карта не використовується - включається датчик руху, який повідомляє кишеню про присутність гостя,

Енергозбережне облаштування DIN інтегрований в лайтбокс, спростивши його установку і не втручаючись в естетику кімнати.

 

Основні характеристики:

  • 2 реле.
  • Радіус дії - усередині кімнати 10 м, зовні - 100 м.
  • Радіозв'язок IEEE802.15.4 з датчиками.
  • Затримка відключення 10-30 секунд.
  • Потужність10 А.
  • Індикатор LED.